سفارش تبلیغ
صبا

 

.:: یَااَلله ::.

نامه سرگشاده حسین قدیانی به رئیس قوه قضائیه
 

جناب آقای آملی لاریجانی!

   اگر اجازه دهید با احترام اما بی سلام نامه را آغاز کنم که این نامه من به شما نیست؛ ناله من از دستگاه قضاست و ناله را با شیون شروع می کنند نه با درود. پس چه سلامی و چه علیکی؟ و تا دیر نشده بسم الله!

ریاست قوه قضاییه!

این نامه را و در حقیقت این ناله را در حالی دارم مکتوب و فریاد می کنم که در “مسجدالحرامم” و دقیقا نشسته ام مقابل “رکن یمانی”. زادگاه امام عدالت پیشگان که شهید شدت عدل خویش شد. الحمدالله در چنین مکان مقدسی، یارای دروغم نیست و سخن جز به صداقت اما با صراحت نمی توانم بُرد که هر گاه چشم از این صفحه برمی دارم کعبه را خانه خدا را می نگرم و بیش از پیش وجود خدای داور را احساس می کنم. در چنین جایی بر خلاف وجدان، اگر هم بخواهم، توان حرف زدنم نیست. پس با دقت نامه ام را بخوانید و با همت مضاعف ناله ام را گوش کنید.

چند روز پیش و در همین حج و با سوء استفاده از اینترنت پرسرعت آل سعود و به مناسبت رد کردن شمارگان وبلاگم؛ “قطعه مقدس 26″ از عدد یک میلیون بازدید، در قامت یک خبرنگار از دوستانم سئوالاتی مطرح کردم که یکی اش این بود؛ “از 20 نمره، چه نمره ای به دستگاه قضایی می دهید؟”. متاسفانه و در کمال بدبختی، میانگین نمره ایشان به دستگاهی که ریاستش بر عهده حضرتعالی است، از عدد درخشان 5 هم کمتر شد اما نه! اشتباه نکنید؛ نزدیک به 60 عزیزی که در این گفت و گوی اینترنتی شرکت کردند، اعضای سایت بالاترین و جرس نیستند. این دوستان را اگر می خواهید بشناسید در یک جمله خلاصه کنم که؛ “ستاره های حضرت ماه اند” و در فتنه ای که گذشت در فضای سایبر، وبلاگ خود را سنگری برای پاسداری از “خامنه ای. دات. آی. آر” در خط مقدم گوگل کردند و با کمترین امکانات و بی هیچ حمایتی از جانب دولت و حتی حکومت، بدترین فحاشی ها و نارواترین اهانت ها به خودشان و پدر و مادرشان را در کامنت های دشمنان متحمل شدند و دل شکسته شاید، خسته هرگز، و فی المثل با دلی خون از عملکرد دستگاه قضایی، هنوز هم در هر فضایی پای کار انقلاب اسلامی اند. هم ایشان شما را همانطور که “آقا” گفته اند “دانشمندی جوان” می دانند اما شما یک شخصیت حقوقی دارید و یک شخصیت حقیقی. ما حتی اگر شما را عمار سیدعلی بدانیم لیکن به عملکرد شما به عنوان رئیس دستگاه قضایی نمره بدی می دهیم. کاش در اجتماع 110 هزار نفری بسیجیان برگه ای توزیع می شد که شمایان چه نمره ای به دستگاه قضایی می دهید. شک ندارم بیش از همان نمره ای که اهالی پای کار قطعه 26 به دستگاه قضایی دادند، نمی دادند. حقیقت این است که ملت 9 دی و ملت 22 بهمن از دستگاه قضایی ناراحت و عصبانی است. چرا؟ عرض می کنم خدمت تان در نکاتی. خوب دقت کنید.

1- چرا “آقا” همچنان باید از فتنه بگوید و نیز از فتنه گران، اما شما نه؟ آیا شان چه کسی در نظام مقدس جمهوری اسلامی از رهبر بالاتر است. این آبروی ما که به برکت جوشش و حرکت دائمی خون شهدای این نظام است، کی و کجا باید خرج شود و ریخته شود؟ نه خون می دهیم، نه خون دل می خوریم، نه پول و نه آبرو و نه هیچ چیز دیگر. و اینگونه چرا و به کدام دلیل، رهبر انقلاب نباید “این عمار” بگوید؟ راستی که “این عمار” رهبر برای چه بود؟ چه کسانی کدام سنگرها را خالی کردند و تنگه احد را به تونل عافیت و وادی مصلحت فروختند، که چنین شد؟ “این عمار” رهبر یعنی که کوچکی مثل من و بزرگی مثل شما آنطور که باید به وظایف خود عمل نکردیم؛ وای بر من و وای بر شما. که هنوز هم و با گذشت این همه روز و این همه ماه، “حضرت ماه” بیش از من و شما مشغول “آه” کشیدن است؛ نمی شنوید؟ آیا شان شما از رهبر بالاتر است که سران فتنه را “میکروب سیاسی” می خوانند و شما همچنان مشغول نگه داشتن احترام سران فتنه اید؟ “آقا” جز به حکمت سخن نمی رانند. میکروب را از بدن باید درآورد. یعنی باید کُشت. چرا شما هنوز سران فتنه را اعدام نکرده اید؟ به کدام دلیل فقهی؟ چرا؟ موسوی برای بالا رفتن از چوبه دار دیگر کدام بیانیه را باید بنویسد و چه توهینی باید به رهبر بکند؟ وای بر من بچه بسیجی و وای بر شمای رئیس قوه قضا که موسوی نظام ما را که برآمده از خون شهدایی است که پدر من کوچک ترین شان بود، متهم به فرعونی گری می کند و ساکتیم. خدایا بر ما ببخش. شما بفرمایید جناب موسوی در آخرین بیانیه خود، چه چیز دیگری باید می نوشت که کک دستگاه قضایی ما بگزد؟ اینکه با رذالت تمام ادعا کنی؛ مولایی که خود را غلام قنبر علی هم نمی داند، “انا ربکم الاعلی” می گوید، آیا مستحق اندک تذکری از قوه قضاییه نیست؟ هزینه توهین به رهبر در این مملکت، از نظر جنابعالی به عنوان سکاندار دستگاه قضا چیست؟

2- نمی خواهم بر شما جسارت کنم؛ فقط اُف بر من که ادعا می کنم بسیجی ام. تف بر من. موسوی رذل و خبیث که زنش لایق همان جایزه “سکس و فلسفه” مخملباف است، به نظام برخواسته از خون پدرم تهمت فرعونیت می زند، به رهبرم می گوید که ادعای خدایی دارد و من؟ انگار نه انگار. تف بر من. تف بر غیرت نداشته ام که بصیرت نامش نهاده ام. لعنت بر من اگر یک بار دیگر خود را فرزند حاج احمد متوسلیان بدانم که قسم می خورم همین رکن یمانی را همین شکاف کعبه را که اگر بود، سر از بدن موسوی و زنش جدا کرده بود و آن کاری که قوه قضاییه شما، شهامت انجامش را ندارد، انجام می داد. تف بر من. و اف بر شما که یک بار در رژیم شاه، در روزنامه اطلاعات، به امام، اهانت شد؛ آن زمان بیشتر سر و صدا شد که الان. چرا؟ چون یک مشت خواص بی بصیرت، فقط چفیه را در سفر با رهبر و نه در خطر با ولایت به دوش می اندازند. و از جمله این خواص بی بصیرت، یکی هم متاسفانه برادر خود شماست که در روزگار فتنه، پرسه در مه زد و همین که فتنه خوابید با ماه همسفر شد! چیست این که برادرتان می کند آقای آملی لاریجانی؟ چفیه را ایشان چند ماه دیر انداخت روی دوش. وقت فتنه، ریاست محترم مجلس شورای اسلامی کجا بودند؟ می دانید راز سکوت شان را؟ نکته بعدی را بخوانید.

3- آقای آملی! می دانید شما کی و در چه صورتی جرئت می کنید که سران فتنه را دار بزنید؟ فقط در یک زمان. و آن زمان، زمانی است که شما جرئت کنید و اول، یک سیلی محکم بر گوش خواص بی بصیرت بخوابانید؛ جدای از بستگی قومی و خویشی و حزبی و سیاسی شان به خود. من یک سئوال دارم از شما. به چه حقی، اخوی تان به دیدار بسیجیان می رود و سخنرانی می کند؟ و به چه حقی چفیه بر دوش می اندازند؟ با چه رویی؟ ما که بر خلاف بعضی ها در فضا سیر نمی کنیم؛ “آقا” به چه کسانی گفتند “خواص بی بصیرت”؟ قالیباف که خودش مشهدی است و همشهری رهبر! محسن رضایی که زمان جنگ فرمانده بوده! علی لاریجانی که با “آقا” هزار تا عکس دارد که یکی اش را آقای هاشمی با امام نداشت! ناطق نوری چون روزی مالک اشتر علی بودند، احترام شان بر عمارعلی هم واجب! آن یکی که آن جور، این یکی هم که همچین. نکند رهبر منظورشان از خواص بی بصیرت، ما افسران جنگ نرم بودیم؟ یا نکند “آقا” مرادشان از خواص بی بصیرت، دانشمند فارین پالیسی، جناب کروبی بود؟ آیا ما با خودمان تعارف داریم؟ قوه قضاییه باید عده ای را مامور کند تا لااقل اجازه ندهند خواص بی بصیرت با رهبری عکس بگیرند و همسفری کنند. این که دیگر کف خواسته ما از شماست. و اما اینکه چرا برادر شما پرسه در مه زد ایام فتنه را؟ اول اینکه این پرسه در مه زدن را امیدوارم قبول داشته باشید و الا اصلا لزومی ندارد این نوشته را تا انتها بخوانید. چون در آن صورت، من و شما اصلا حرف همدیگر را نمی فهمیم. دیگر اینکه باید بپذیرید که از جمله خواصی که در فتنه 88 بی بصیرتی کرد، اخوی شما بود. و رهبر، بی شک یکی از خواصی را که لااقل در ایام فتنه، بی بصیرت شان نام نهاد، هم ایشان بود. حال می دانید چرا علی لاریجانی در مه پرسه زد؟ این را در یک خط و نکته بعدی و بی هیچ اشاره اضافی می گویم.

4- خواص بی بصیرت، جملگی از این ترسیدند که نظام اگر سقوط کرد، چه؟! بگذار جایی در رژیم بعدی در جمهوری اسلامی قلابی، و نه انقلابی داشته باشیم. ولله به همین خانه خدا قسم به همین رکن یمانی قسم، جز این نبود و همه چیز هم مختصر و مفیدش خلاصه در همین جمله می شود. به خون مطهر پدرم جز این نبود. خودتان هم می دانید که جز این نبود. و صد البته مطمئن تان کنم که این نوشته را این نامه من به شما را و این ناله من از دست شما را رهبر هم خواهند خواند. شک نکنید.

5- این را هم جناب رئیس! مختصر و مفید بگویم؛ اگر شما با سران فتنه و با خواص بی بصیرت که به نظر ما از سران فتنه، منفورترند، تعارف دارید، ما در راه رهبرمان با احدی، حتی با خود حضرتعالی تعارف نداریم. قوه قضاییه بگوید سران فتنه را کی اعدام می کند؟ و اعلام کند که اگر در این کار گستاخی لازم را ندارد، ما حاضریم تک تک سران فتنه را رهسپار جهنم کنیم. آخر کاسه صبر ما لبریز شده است. اگر ما می خواستیم مثل خواص بی بصیرت مثل برادر شما از انقلاب اسلامی دفاع کنیم، به قرآن قسم تا به حال جمهوری اسلامی ده بار کفن پوسانده بود. ما اما مثل پدران مان از رهبر دفاع می کنیم. به همان شور و شری. اگر شما تاب بیانیه های دیگر موسوی را دارید، ما نداریم. ما بی تاب شده ایم دیگر از دست صبر شما.

6- دستگاه قضایی لطف کند و کارنامه خود در قبال فتنه گران را اعلام کند. چند آشوبگر عاشورا توسط شما اعدام شد؟ الان رسیدیم به سالگردش. از این پس هر توهینی که موسوی به نظام مقدس جمهوری اسلامی بکند، ما از چشم صبر شما می بینیم. و چرا نبینیم؟ و اصلا چرا موسوی در بیانیه خود رسما و علنا چند قدم دیگر در فحاشی های خود به جلو برندارد؟ قوه قضاییه که با او با موسوی خوئینی ها با خاتمی با کروبی با عفت مرعشی با محسن هاشمی با فائزه هاشمی و با جمیع آنان کاری ندارد؛ من مانده ام از حجب و حیای سران فتنه! با این دستگاه قضایی، من مانده ام که چرا موسوی رسما به خون شهدا فحش نمی دهد؟ من مانده ام که چرا آشوبگران، دوباره تحرکی از خود نشان نمی دهند؟ با این دستگاه قضایی، چه بزدل اند سران فتنه! و چه بی جگرند آشوبگران عاشورا.

7- لطف کنید و با ما چون شیوخ اهل نصیحت سخن نگویید. ما خود پیر شده ایم از بس در جوانی، پیرهن پاره کرده ایم. ما خود ذغال فروشیم؛ خواهش می کنیم به ما نفرمایید که؛ “آقا” گفته اند سران فتنه را کاری نداشته باشید، تا مردم، خود متوجه قضایا شوند. ما بسیجیان تخسی هستیم؛ لطفا اندرونی و بیرونی نکنید اخبار را. هیچ کس چون ستاره مَحرم راز ماه و اخبار ماه نیست. ما همه چیز را می دانیم. ما اینقدر می دانیم که در روز 9 دی کیفر خواست سران فتنه را ملت نوشت و شما تاخیر کردید در اجرای عدالت. ما ملت پی به فرعونیت سران فتنه، پی به گوساله پرستی شان برده ایم. ما ملت ملتفت شده ایم که سران فتنه گوسفندی به نام سارکوزی را می پرستند. شما لطف کنید و سران فتنه را اعدام کنید. نترسید؛ آب از آب تکان نمی خورد.

8- اینگونه مواقع مدعی باید دلیل اقامه کند. بله! می دانم؛ من اما مدعی نیستم. مدعی شما هستید. شما در مقام عمل و با صبر نابه جای خود ادعا کرده اید که حکم سران فتنه، تا به امروز، اعدام نبوده. غیر از این است؟ بفرمایید با کدام دلیل فقهی و قضایی و محکمه پسند تا کنون موسوی خوئینی ها اعدام نشده است؟ عذر می خواهم از شما. و معذرت می خواهم از همه خوانندگان این نامه… در کدام جماعت و در کدام مجمع مثلا روحانیون و بعضا با حضور  خاتمی و به سرکردگی همین جناب خوئینی ها، گفته شد که؛ “ما این بار باید خامنه ای را از تخت پایین بکشیم؟”. خاتمی پشیمان شده یا موسوی و یا موسوی خوئینی ها و یا کروبی و یا عفت مرعشی؟ کدام شان پشیمان شده اند؟ اینها که همچنان همان راه فتنه را می روند. اما اگر شما بگویید خاتمی پشیمان شده، من به شما عرض می کنم؛ چون در مثل مناقشه نیست، شک نکنید که توبه گرگ، مرگ است. این اداها از نفاق این ملعون است و نه از پشیمانی او. منافق ترین سران فتنه همین خاتمی است. گول این ملعون را نخورید. و آیا جز این است که از اولین آمرین فتنه خانم عفت مرعشی بود؟ “بریزید در خیابان ها”، یعنی جناب آقای آملی! بریزید در خیابان ها و علی را از تخت پایین بکشید. چرا این زنی که آمر فتنه بوده، یعنی آمر محاربین بوده و یعنی آمر به قتل غلام کبیری ها و سایر شهدای بسیج بوده، و به کدام دلیل فقهی در دستگاهی که شما سکان دارش هستید، اعدام نشده؟ شما اعدام نمی کنید؛ توقع دارید این زن برندارد بگوید؛ از مهدی هاشمی به گرمی استقبال خواهد شد؟ با چه کسی تعارف دارید شما؟ با استوانه ها و مکعب مستطیل ها؟ اما ما با خون پدران مان تعارف نداریم. ما الکی این همه سال یتیمی نکشیده ایم. آقای آملی! موسوی در بیانیه آخرش به پدر من اهانت کرد، چون “بابای ماست خامنه ای”. من آن کس را که اهانت به بابااکبر کند در کامنت های وبلاگم، شاید بگذرم، اما از موسوی هرگز. دستگاه قضایی بفرماید کی و کجا موسوی را اعدام می کند، که من کارمند جمهوری اسلامی نیستم که نظم این نظام مقدس ببندد دست و پایم را. من فرزند انقلاب اسلامی ام و کاری به اصول قانون اساسی ندارم. اصول قانون اساسی برای من، خطوط وصیت نامه پدرم است. قوه قضاییه برای خودش بهتر است که سران فتنه را اعدام کند. صبر ما دیگر سر رسیده است.

9- جناب آقای آملی! اگر تا پیش از این اعدام سران فتنه، خواسته از روی حقیقت ما از شما بود، از این لحظه به بعد، مصلحت نظام ایجاب می کند که بر اساس عدل و اصول فقهی و محکمه پسند (که ما نمی دانیم؛ شما که می دانید) سران فتنه را اعدام کنید. نیز باید خواص بی بصیرت را به هر گونه که صلاح می دانید، متنبه کنید که چفیه را لباس شهدا را لطف کنند و ندزدند. چفیه را برادر شما متاسفانه اشتباه گرفته با شال گردن. و با پوتین هم آقای قالیباف عکس بیاندازد، ما را فقط یاد “پوتین” می اندازد که جام جهانی بعدی قرار است در این کشور یعنی “روسیه” برگزار شود. حالا جناب آملی! هی این سبزها بردارند و بگویند “مرگ بر روسیه!”

10- و آخر نکته؛ با خبر شدیم دستگاه قضایی بالاخره جواب استخاره اش را گرفت و شهلا جاهد را اعدام کرد. راستی یک سئوال که بیانگر عمق فشلی دستگاه قضاست و این البته فقط تقصیرش گردن شما نیست؛ اگر قرار بر اعدام این زن بر طبق نص صریح قصاص بود، چرا تا این همه کش دار شد؟ فقط قوه قضاییه می خواست همه دنیا را و همه جهانیان را از این موضوع باخبر کند؟ و سوژه دهد دست این و آن؟ آیا این اعدام می بایست به یک پروژه و یک پروسه برای دستگاه قضایی تبدیل می شد؟ و باز یک سئوال دیگر. آمدیم و آن دنیا همین شهلا جاهد جلوی شما را گرفت، که چرا من را عاقبت اعدام کردید اما سران فتنه را نه؟ جواب شما چیست؟ اگر این بنده مرحومه، آن دنیا یقه دستگاه قضایی را بگیرد که؛ چرا من اعدام شدم و فائزه و مهدی و عفت مرعشی اعدام نشدند؟ جواب شما چیست به عنوان سکان دار دستگاه قضایی؟ و مگر مادر شهید حسین غلام کبیری، بخشیده خانم عفت مرعشی را؟ و مگر ملت 9 دی، این اولیای دم و این اولیای خونِ دل مادران و پدران چند شهید داده، بخشیده اند سران فتنه را؟ و مگر خامنه ای بخشیده سران فتنه را؟ شما متحیرم که از کدام کیسه دارید می بخشید؟ خامنه ای آنقدر مهربان و رئوف است که از حق خود بگذرد، اما از حق خون پدران ما و از حق خونِ دل ما، نخواهد گذشت مولای ما. لبیک به خامنه ای است اعدام سران فتنه. کوچکترین لبیک به خامنه ای است. لبیک بزرگتر به “حضرت ماه” کار ما ستاره هاست. آمریکا و اسرائیل جرئت دارند حمله کنند. مثل سگ از ما می ترسند. آمریکا و اسرائیل با 200 کلاهک هسته ای با 2500 ماهواره جاسوسی، مثل سگ از ما می ترسند، شما ببین سران فتنه مثل چی از قوه قضاییه حساب می برند!

***

این نکته را اما مجزا می نگارم با تفکیک 3 ستاره که در بالا آمد. می دانید چرا “آقا” شما را به جای جناب هاشمی شاهرودی بر این صندلی خطیر گماردند؟ چون شما علاوه بر عنصر فقاهت و دانشمندی، “جوان” هم هستید. یعنی به تناسب مسندی که بر آن تکیه زده اید، جوان هستید. جوان، نه به معنای خامی و ناپختگی، که به معنای انگیزه و شور بیشتر. مهمترین حکمتی که از انتصاب شما به این سمت، من برداشت کردم این بود؛ جوانان معمولا اگر هم بخواهند قربانی کنند، مصلحت را قربانی حقیقت می کنند. یعنی تشخیص مصلحت سنجان را قربانی عدالت می کنند. هیچ اندیشه کرده اید که چرا همواره “آقا” روی جوان بودن شما تاکید می کنند؟ و شما را فقیه جوان و یا اندیشمند جوان می خوانند؟ پیران را مصلحت سنجی رواست و جوانان را به عدالت طلبی شان می سنجند. در این مهم بسی اندیشه کنید جناب آقای آملی. آخر سخن و شاید به قصد مزاح. آن دیگر برادر شما “جواد” در فتنه نمره خوبی گرفت اما چفیه اش را این دیگر برادرتان می اندازد. ما و اخوان لاریجانی را داستان دور و دراز و پر رمز و رازی است. خداوند پدر فرزانه و حکیم تان را که حقا دانشمندی بی همتا و نمونه ای نادر از علمای اهل فضل بود، با “حضرت باقرالعلوم” محشور و مشهور کند. آمین. و از تحمل و سعه صدرتان ممنون. و اینک “والسلام” که در خود “سلام” هم نهفته دارد! علیک اش را می خواهید بگویید؛ سران فتنه را اعدام کنید.


کاش "حضرت ماه" این نوشته را نخواند؛ زندان رفتن ما هم حکومتی است!

(دل نوشته ای ازحسین قدیانی)

 

قوه قضاییه باید این کلمه "شهید" را حتما در برگه حکم جلب و احضاریه درج کند و اما من زندان جمهوری اسلامی را هم جای مقدسی می دانم. تا حاکم "علی" است این فقط راهپیمایی های ما نیست که حکومتی است. زندان رفتن ما هم حکومتی است. این جان من و این حکم دستگاه قضایی، که با من هر چه کند، فقط یک چیز می گویم؛ بابای ماست خامنه ای.
 

مرد خداجوی موسوی که سنگ پرتاب کرد، سر امام جماعت شکست. سر امام جماعت که شکست، قلب دخترکی که همین چند دقیقه پیش در تعزیه داشت، نقش رقیه را بازی می کرد، شکست. آشوبگر عاشورا که سوت کشید، قلب جانباز شیمیایی تیر کشید. آمده بود میدان جمهوری اسلامی تا نماز ظهر عاشورا بخواند. نشسته. از همان روی ویلچر. مقابل پایگاه مقداد که از همانجا عازم جبهه شده بود و امروز در سالگرد آشوب عاشورا، متهمین فرعی و اصلی پرونده فتنه 88 دارند راست راست راه می روند و این چنین است که آلوده تر از هوای تهران، حال و هوای عدالت است.

مونوکسید کربن، یعنی عدم محاکمه فائزه هاشمی. دود یعنی مهدی هاشمی. دی اکسید ازت یعنی آقازاده ها و ذرات معلق یعنی، همان که امروز ریه عدالت را این چنین آلوده کرده است... می خواستم در سالگرد آشوب عاشورا دل نوشتی بنویسم از همان یک صفحه ای های وطن امروز. آقایان قوه قضاییه اجازه ندادند. وقتی وبلاگم قطعه 26 را که آنجا "بابایم خامنه ای بود" برمی دارند و فیلتر می کنند، یعنی که ننویس! یعنی که از نظر دستگاه قضایی، تو مجرمی. من که نفهمیدم به خاطر نوشته هایم راست به حج فرستاندم یا کج به دادگاه؟ مرا باش که چقدر زور زدم تا ثابت کنم حاکمیت در این نظام دوگانه نیست، اما از قرار اشتباه می کردم. گویا اداره های جمهوری اسلامی، تاب همه چیز و همه کس را دارند الا اراده های پولادین انقلاب اسلامی. یک بار نوشتم؛ ظاهرا از نظر بعضی ها سران فتنه اسی سگ دست و علی قالپاق و ممد تپل بودند. گویا دستگاه قضایی تاب نامه های سرگشاده خواص بی بصیرت و بیانیه های هتاکانه سران فتنه را دارد اما تاب از گل نازک تر گفتن به  برادران لاریجانی را ندارد. با ماه در روزگار پس از فتنه عکس انداختن زیباست اما از آن زیباتر لااقل این است که وقت فتنه پرسه در مه نزنی. و من هنوز هم می گویم؛ یکی به نعل و یکی به میخ زدن خواص بی بصیرت از آنرو بود که فکر روزگار بعد از جمهوری اسلامی بودند و می خواستند در جمهوری اسلامی قلابی و نه انقلابی، پستی برای تکیه زدن و سمتی برای پز دادن داشته باشند.

حال قوه محترم قضاییه به کدام دلیل وبلاگ قطعه 26 را می بندند و به خاطر توهین وبلاگ فلان به امام عزیز و سایت بهمان به رهبر حکیم، کاری با این رسانه ها ندارد، لابد این را می رساند که از نظر دستگاه قضایی، خواص بی بصیرت منزلت و شانی بالاتر از همه حتی ولایت فقیه و مصادیق مبارک آن دارند. آیا جز این است؟ و اگر جز این نیست، این درد را به کجا باید برد؟ خداییش این همه در رسانه های خودی و غیر خودی علیه رئیس جمهور محبوب حرف زده می شود و توهین هایی روا می دارند که آدمی از بازگویی آن شرمش می شود اما ظاهرا نامه ای ولو صمیمی به بعضی ها در وبلاگی کوچک هم نمی توان نوشت.

این برخورد ناعادلانه با وبلاگ قطعه 26 تنها یکی از نمونه برخوردهای قوه قضایی با جوانانی است که رهبر انقلاب، "افسران جنگ نرم" خطاب شان کرد. چه بسیار که وبلاگ افسر جنگ نرمی را فیلتر کرده اند و مدیر وبلاگ، دستش به هیچ کجا هم بند نبوده. لابد در 8 سال دفاع مقدس هم به همین شکل، بعضی ها از رزمندگان دفاع مقدس در نبرد با بعثی ها حمایت می کردند؟! و لابد متاثر از همین حمایت های خاص از خط مقدمی ها بود که امام جام زهر نوشید! عجبا! سایت بالاترین نتواست قطعه 26 را هک کند اما قوه قضاییه توانست قطعه 26 را فیلتر کند! راستی، ما به چه کسی داریم می جنگیم؟ بعثی ها یا بعضی ها که از پشت خنجر می زنند؟ و راستی تر که چگونه است، جذب حداکثری شامل حال متهمی چون فائزه هاشمی و عفت مرعشی می شود اما شامل حال وبلاگ افسران جنگ نرم نمی شود؟! آیا حداکثر وظیفه دستگاه قضایی در قبال کسانی که در خط مقدم گوگل، از "خامنه ای. دات. آی. آر" و با کمترین امکانات پاسداری کردند، بستن وبلاگ شان بی هیچ محکمه و دادگاهی است؟ آیا مهدی هاشمی هم و دیگر مجرمین هم در این دستگاه به همین شکل محاکمه می شوند؟ وا اسفا که بعد از فتنه، تیع دستگاه قضایی بیشتر گلوی بسیجیان را لمس کرده تا حرامیان را. وا اسفا! که یک روز "کیهان" را می خواهند، دگر روز "وطن امروز" را، روز بعد "ایران" را و روز دیگر، "جوان" را و حالا هم سایت "مشرق" را می بندند و به راحتی آب خوردن فیلتر می کنند.

و متاسفانه وقتی وبلاگ قطعه 26 را فیلتر می کنند، آنقدر شهامت ندارند که در صفحه بالا آمده، یک کلام بردارند بنویسند که؛ "این وبلاگ با حکم قضایی فیلتر شده است". چطور ساعت یک و نیم نیمه شب نزدیک به شب عاشورا زنگش را می زنید، حکمش را هم لطفا بگذارید تا عموم بفمهند و ببینند که حق با "آوینی" بود؛ "در جمهوری اسلامی همه آزادند الا بچه حزب اللهی ها". و اما وقتی در قوه قضاییه ای که مهدی و فائزه هاشمی محاکمه نمی شوند، افتخار می کنم برای من به عنوان کوچک ترین بسیجی این نبرد 8 ماهه حکم جلب صادر می شود. خوشا به حالم؛ قوه قضاییه ای که کاری با زبان هتاک موسوی ندارد و به این کاری ندارد که او، امام را خطاکار و نظام را حکومت فرعونی خوانده، به راحتی آب خوردن زبان مرا در فضای سایبر می برد! القصه می نویسم چه شد تا همگان بدانند که ما حکومتی ها را چگونه برخورد می کند دستگاه قضایی. دیر وقت بود که شماره خصوصی افتاد روی موبایلم. از 2 ی نیمه شب، نیم ساعت کم. که می توانست باشد و چه کاری می توانست داشته باشد؟ جواب دادم. گفت: حسین قدیانی؟ گفتم: بفرمایید. گفت: بی زحمت نامه ای که در وبلاگ تان خطاب به آقای آملی لاریجانی نوشته اید، بردارید. گفتم: شما؟ گفت: از دادستانی زنگ می زنم. گفتم: از کجا معلوم؟ گفت: حکم دارم. می خواهی برایت حکم را ایمیل کنم. گفتم: فعلا با این اوصاف، نامه را برنمی دارم تا فردا که با دوستانی امین مشورت کنم. گفت: من محترمانه به شما می گویم که به نفع تان است این نامه را بردارید و نمی خواهم چیزی بر دست شما (بخوانید دستبند) ببینم!  گفتم: تا فردا حالا صبر کنید. گفت: اما شما فردا باید بیایی فلان جا. گفتم: حالا تا فردا.

این مکالمه تمام شد و نیم ساعت بعد وبلاگ قطعه 26 را فیلتر کردند و من چه خوش خیال، که فکر می کردم تا فردا مهلت دارم! نگو این مهدی هاشمی است که تا فردا و فرداها مهلت دارد، نه چون من یتیمی که بابایم خامنه ای است و مستاجر نیستم و خانه ام بیت رهبری است. و اما صبح آن روز، 3 شماره خصوصی دیگر زنگ موبایلم را به صدا درآورد. بی هیچ احضاریه ای دادستان مرا خواسته بود. نرفتم و گفتم: احضاریه بدهید تا بیایم. من هم حقوق شهروندی دارم مثل آشوبگران عاشورا و مثل سران فتنه. و بعد نه به آن سوی خط که به دوستانم و با زبان طنز گفتم: این احضاریه باید خالی از اشکال حقوقی باشد و فی المثل نام پدرم را درست باید قید کنند که دست بر قضا پدر من هم مثل بعضی ها "علی اکبر" نیست و البته "اکبر" خالی هم نیست؛ "شهید اکبر قدیانی" است. قوه قضاییه باید این کلمه "شهید" را حتما در برگه حکم جلب و احضاریه درج کند و اما من زندان جمهوری اسلامی را هم جای مقدسی می دانم. تا حاکم "علی" است این فقط راهپیمایی های ما نیست که حکومتی است. زندان رفتن ما هم حکومتی است. این جان من و این حکم دستگاه قضایی، که با من هر چه کند، فقط یک چیز می گویم؛ بابای ماست خامنه ای.

 

 

[ جمعه 89/9/26 ] [ 8:45 صبح ] [ ] [ نظر ]

 

.:: یَااَلله ::.مطلب سوم:

*از پیام های عرفانی عاشورا: عشق به خدا

ازوالاترین وزلال ترین حالات آدمی،عشق به کمال مطلق ومعبود حقیقی،خدای متعال است.پیشوایان الهی این عشق رادر بالاترین درجه اش داشتند.نحوه ی حیات وشهادتشان نیز گویای آن است.
صاحبان چنین عشق هایی،برای خود،تعیّنی نمیبینندوپیوسته درانتظار رهایی ازقفس تن وزندان خاک وپیوستن به خداوندند.چنین عشقی *فنای فی الله* راهم درپی دارد.
گذشتن ازهمه چیز برای خداوند یکی ازهمین جلوه های عشق عرفانی همین عشق به خدا است.فدا کردن جسم برای تعالی جان،جلوه ی دیگر آن است.
اگرازآن حضرت،این شعر نقل شده است که :
*ترکت الخلق طرا فی هواکا       وایتمت العیال لکی اراکا*
درهمین معناست.
یکی ازشاعران بلند پایه ،که به حادثه ی عاشورای حسینی از زاویه ی عرفانی وعشق به خدا نگاه کرده است عمّان سامانی است.عمّان درگنجینه الاسرار خود حسین بن علی ع را سرمست ازشراب عشق وشوق الهی میبیند ودرپیاپی جام محبّت وبلای بیشتری میخواهد.اورا موجی برخاسته ازدریا میداندکه محوحقیقت خداست.میخواهدبه همان دریابپیوندد ودراین راه، ازهرچه جز *او*ست دست بشویدو *خود* راقربانی میکند ودردیدارباعلی اکبر که عازم میدان است،براین *تعیّن والا* هم غلبه میکند وحال که هیچ پرده ای ازتعیّن وسدّراهی جز اوباقی نمانده است،اجتهادی بیش ازاندازه دارد *کان یکی رانیز بردارد زپیش* وبی حجاب ،باخدا روبه رو گردد امام درجدال عقل وعشق،سپاه عشق راغالب می سازد ودروداع آخرین باخواهرش زینب (س)وقتی باآن زن مرد آفرین روزگار مواجه میشود،ازاومی خواهد که حجاب وصل نشود:

همچوجان خوددر آغوشش کشید     این سخن آهسته درگوشش کشید:
کای عنان گیر من ،آیا زینبی ؟       یا که آه دردمندان شبی ؟[ چهارشنبه 89/9/17 ] [ 8:32 عصر ] [ ] [ نظر ]

 

.:: یَااَلله ::.مطلب دوم:

*اشتراک امام حسین(ع)باقرآن درجمیع صفات:

درمشارکت وموافقت آن جناب با قرآن درجمیع صفات وخصایص وفضایل:

قرآن سبب هدایت مردمان ومعجزه ی خاتم پیغمبران (ص) وموجب امتیاز حق ازباطل است وحسین (ع) سبب هدایت به سوی ایمان وآیتی ازآیات رحمان وموجب امتیاز حق ازباطل است.


قرآن درشب قدر نازل گردید وشب ولادت حسین (ع) مانند شب قدر ملائکه نازل شدند به امرالهی ، وروح الامین سلام وتهنیت ازجانب خداآورد. قرآن شفاعت کننده است ازبرای کسانیکه تلاوت آنرانمایند ومداومت کنند وحسین ع شفیع کسانی است که به زیارت او بروند یابراو گریه کنند.قرآن معجزه است به فصاحت واسلوب معانیش وحسین ع معجزه است به سرش وبدنش وخون و خاکش چنانکه ازهریک کرامتی ظاهر گردید که درمقامش مذکور است.قرآن همیشه تازه است وکهنه نمیشود وملال نمی آورد هرچه مکرّر کنند،حسین ع ذکرمصیبتش همیشه تازه است وملال نمی آورد.قرآن تلاوتش عبادت ، شنیدنش عبادت ، ونظربه سوی آن عبادت است وحسین ع مرثیه گفتن ازبرای او عبادت است وشنیدنش عبادت است ونشستن درمجلس عزایش وحزن براو و گریه براو وگریانیدن وتشبّه به گریه کنندگانش همه عبادت است. وزیارتش ازنزدیک ودور وزیارت زوّارش وآرزوی شهادت دررکابش همه عبادت است.


قرآن احکام چندی دارد چون وجوب احترام وترک هجران وعدم مسّ بدون طهارت واینکه اورا درمعرض بیع وشراء درنیاورند.وحسین ع رانیز احکامی است موافق آن ، ولکن به آن عمل ننمودند بلکه هتک حرمتش کردند واو رابه خاک وخون آلودند ودین خود را به قتل او فروختند ودر عوض دراهم معدوده گرفتند وبه خیال حکومت ملک ری که نصیب ایشان نگردید این امر بزرگ را مرتکب گردیدند.

(منبع : اشک روان برامیر کاروان*ترجمه خصائص الحسینیّه* ، ازآیت الله حاج شیخ جعفرشوشتری)[ چهارشنبه 89/9/17 ] [ 9:29 صبح ] [ ] [ نظر ]

 

.:: یَااَلله ::.
*قرآن کلام الله صامت و حسین (ع) کلام الله ناطق

قرآن کلام الله صامت است وحسین ع کلام الله ناطق .قرآن کریم وشریف ومجیداست وحسین ع کریم وشریف ومجید وشهید است.قرآن مشتمل است برقصص و احوال انبیاء وبیان آنچه برایشان وارد گردیده ازصدمات وحسین ع آیت آن قصص وحالات است بالعیان.قرآن آیاتش به حسب ظاهر 6326 آیه است وحسین ع زخم های بدنش بمنزله ی آیت است وبه قولی 4000 بوده و اگر زخم برزخم نیز بشمارند وزخم های سم مرکبان را نیز ملاحظه نمایند به همان عدد آیات قرآن رسد.قرآن مشتمل است بر بسم الله الرحمن الرحیم درصد.چهارده موضع وحسین ع صدوچهارده زخم شمشیر داشت. قرآن مشتمل است براجزاء وسور وسطور وکلمات وحروف ونقاط واعراب وحسین ع بربدنش بود سطرها ازشمشیر وکلمات از اثر نیزه ونقطه ها ازاثر تیروقرآن چهار قسم است،طولٌ(جمع طولی)یعنی سوره های طولانی ،ومئین ؛که هریک صدآیه هستند تقریبا،ومثانی که ازاینها کوتاهترند ومفصّل که بعداز سوره ی محمد(ص)اند بنا برقولی.وحسین ع نیز چهار قسمت شد.سرش به نیزه ها به سفر شام رفت وجسد درکربلا مقیم برخاک بود وخونش بربال مرغان وشمّه ای برملائکه وصغار مفصّل اجزاءبدنش متفرق درصحرا.

قرآن شفاورحمت است برا ی مؤمنین وحسین ع شفاست ازامراض باطنه وتربتش شفاست ازامراض ظاهره واورحمت است ازبرای مؤمنین که بیشترفوزهای ایشان به آن جناب است.قرآن نوراست وحسین ع نور .قرآن روح است وحسین ع ریحانه ی رسول خداست وراحت است ازبرای خلایق.قرآن حکیم است که معالجه میکند قلوب رابه هدایت .حسین ع حکیم است که معالجه کرد جمعی رابه هدایت وجمعی را معالجه نمود به شفاعت.قرآن بشیر ونذیرو کتاب مبین است وحسین ع بشیرونذیر وامام مبین است که جدانمود حق رااز باطل.قرآن ذکراست ازبرای مؤمنین وحسین ع ذکربود ازبرای پیامبر ص خدادرتمام عمرش وازبرای مؤمنین نیز.

قرآن درآن است آیت والکرسی وآیه ی نور ودرحسین ع است کرسی که معدن علم الهی است ودراو آیت نوری است که خاموش نگردید نه درظلمت شب ونه درخاک وخون.

(منبع : اشک روان برامیر کاروان*ترجمه خصائص الحسینیه*، ازآیت الله حاج شیخ جعفرشوشتری)


 


[ سه شنبه 89/9/16 ] [ 7:5 عصر ] [ ] [ نظر ]

 

قسمت داخلی ضریح مطهّر حضرت اباعبدالحسین(ع)


< type="text/Java">

 

.:: اَلسَّلامُ عَلَی مَن جَعَلَ اللهُ الشِّفَاء فِی تُربَتِهِ ::.

  باز این چه شورش است که در خلق عالم است 

باز این چه شورش است که در خلق عالم است

باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتماست


باز این چه رستخیز عظیم است کز زمین

بی نفخ صور خاسته تا عرش اعظماست


این صبح تیره باز دمید از کجا کزو

کار جهان و خلق جهان جمله درهماست


گویا طلوع میکند از مغرب آفتاب

کاشوب در تمامی ذرات عالم است


گرخوانمش قیامت دنیا بعید نیست

این رستخیز عام که نامش محرّم است


در بارگاه قدس که جای ملال نیست

سرهای قدسیان همه بر زانوی غم است


جنّ و ملک بر آدمیان نوحه می کنند

گویا عزای اشرف اولاد آدم است


خورشید آسمان و زمین، نور مشرقین

پرورده ی کنار رسول خدا، حسین


* * *

کشتی شکست خورده ی طوفان کربلا

در خاک و خون طپیده میدان کربلا


گر چشم روزگار به رو زار می گریست

خون می گذشت از سر ایوان کربلا


نگرفت دست دهر گلابیبه غیر اشک

زآن گل که شد شکفته به بستان کربلا


از آب هم مضایقه کردندکوفیان

خوش داشتند حرمت مهمان کربلا


بودند دیو و دد همه سیراب ومی مکند

خاتم ز قحط آب ،  سلیمان کربلا
 


زان تشنگان هنوز به عیوق می رسد

فریادالعطش ز بیابان کربلا


آه از دمی که لشگر اعدا نکرد شرم

کردند رو به خیمه یسلطان کربلا


آن دم فلک بر آتش غیرت سپند شد

کز خوف خصم در حرم افغان بلندشد


* * *

کاش آن زمان سرادق گردون نگون شدی

وین خرگه بلند ستون  بیستون شدی


کاش آن زمان درآمدی از کوه تا به کوه

سیل سیه که روی زمین قیرگون شدی


کاش آن زمان ز آه جهان سوز اهل بیت

یک شعله ی برق خرمن گردون دونشدی


کاش آن زمان که این حرکت کرد آسمان

سیماب وار گوی زمین بی سکون شدی


کاشآن زمان که پیکر او شد درون خاک

جان جهانیان همه از تن برون شدی


کاش آن زمانکه کشتی آل نبی شکست

عالم تمام غرقه دریای خون شدی


آن انتقام گر نفتادی به روزحشر

با این عمل معامله ی دهر چون شدی


آل نبی چو دست تظلم  برآورند

ارکان عرش را به تلاطم درآورند


* * *

برخوان غم چو عالمیان را صلا زدند

اول صلا به سلسله ی انبیا زدند


نوبت به اولیا چو رسید آسمان طپید

زان ضربتی که بر سر شیرخدا زدند


آن در که جبرئیل امین بود خادمش

اهل ستم به پهلوی خیرالنّسا زدند


بس آتشی ز اخگر الماس ریزه ها

افروختند و در حسن مجتبی زدند


وانگه سرادقی که ملک مجرمش نبود

کندند از مدینه و در کربلا زدند


وز تیشه ی ستیزه درآن دشت کوفیان

بس نخل ها ز گلشن آل عبا زدند


پس ضربتی کزان جگر مصطفی درید

بر حلق تشنه ی خلف مرتضی زدند


اهل حرم دریده گریبان، گشوده مو

فریاد بردر ِ  حرم کبریا زدند


روح الامین نهاده به زانو سر حجاب

تاریک شد ز دیدن آن چشم آفتاب


* * *

چون خون ز حلق تشنه ی او بر زمین رسید

جوش از زمین به ذروه عرش برین رسید


نزدیک شد که خانه ی ایمان شود خراب

از بس شکست ها که به ارکان دین رسید


نخل بلند او چو خسان بر زمین زدند

طوفان به آسمان ز غبار زمین رسید


باد آن غبار چون به مزار نبی رساند

گرد از مدینه بر فلک هفتمین رسید


یکباره جامه در خم گردون به نیل زد

چون این خبر به عیسی گردون نشین رسید


پر شد فلک ز غلغله چون نوبت خروش

از انبیا به حضرت روح الامین رسید


کرد این خیال وهم غلط کار کان غبار

تا دامن جلال جهان آفرین رسید


هست از ملال گرچه بری ذات ذوالجلال

او در دلست و هیچ دلی نیست بی ملال


* * *
ترسم جزای قاتل او چون رقم زنند

یک باره بر جریده ی رحمت قلم زنند


ترسم کزین گناه شفیعان روز حشر

دارند شرم  کز گنه خلق دم زنند


دست عتاب حق به در آید ز آستین

چون اهل بیت دست در اهل ستم زنند


آه از دمی که باکفن خون چکان ز خاک

آل علی چو شعله ی آتش علم زنند
 


فریاد از آن زمان که جوانان اهل بیت

گلگون کفن به عرصه ی محشر قدم زنند


جمعی که زد به هم صفشان شورکربلا

در حشر صف زنان صف محشر به هم زنند


از صاحب حرم چه توقع کنند باز

آن ناکسان که تیغ به صید حرم زنند


پس بر سنان کنند سری را که جبرئیل

شوید غبارگیسویش از آب سلسبیل


* * *
روزی که شد به نیزه سر آن بزرگوار

خورشید سربرهنه برآمد ز کوهسار


موجی به جنبش آمد و برخاست کوه

ابری به بارش آمد وبگریست زار زار


گفتی تمام زلزله شد خاک مطمئن

گفتی فتاد از حرکت چرخ بی‌قرار


عرش آن زمان به لرزه درآمد که چرخ پیر

افتاد در گمان که قیامت شدآشکار


آن خیمه‌ای که گیسوی حورش طناب بود

شد سرنگون ز باد مخالف حبابوار


جمعی که پاس محملشان داشت جبرئیل

گشتند بی‌عماری محمل شتر سوار


با آنکه سر زد آن عمل از امت نبی

روح‌الامین ز روح نبی گشت شرمسار


وانگه ز کوفه خیل الم رو به شام کرد

نوعی که عقل گفت قیامت قیام کرد


* * *

بر حربگاه چون ره آن کاروان فتاد

شور و نشور واهمه را در گمان فتاد


هم بانگ نوحه غلغلهدر شش جهت فکند

هم گریه بر ملائک هفت آسمان فتاد


هرجا که بود آهویی از دشت پاکشید

هرجا که بود طایری از آشیان فتاد


شد وحشتی که شور قیامت به باد رفت

چون چشم اهل بیت بر آن کشتگان فتاد


هرچند بر تن شهدا چشم کار کرد

بر زخم های کاری تیغ و سنان فتاد


ناگاه چشم دختر زهرا در آن میان

بر پیکر شریف امام زمان فتاد


بی اختیار نعره ی هذا حسین زود

سر زد چنانکه آتش ازو در جهان فتاد


پس با زبان پر گله آن بضعةالرسول

رو در مدینه کرد که یا ایّهاالرّسول


* * *

این کشته ی فتاده به هامون حسین توست

وین صید دست و پا زده در خون حسین توست


این نخل تر کز آتش جانسوز تشنگی

دود از زمین رسانده به گردون حسین توست


این ماهی فتاده به دریای خون که هست

زخم از ستاره بر تنش افزون حسین توست


این غرقه محیط شهادت که روی دشت

از موج خون او شده گلگون حسین توست


این خشک لب فتاده دور از لب فرات

کز خون او زمین شده جیحون حسین توست


این شاه کم سپاه که باخیل اشک و آه

خرگاه زین جهان زده بیرون حسین توست


این قالب طپان که چنین مانده بر زمین

شاه شهید ناشده مدفون حسین توست


چون روی در بقیع به زهرا خطاب کرد

وحش زمین و مرغ هوا را کباب کرد


* * *

کای مونس شکسته دلان حال ماببین

ما را غریب و بی کس و بی آشنا ببین


اولاد خویش را که شفیعان محشرند

درورطه ی عقوبت اهل جفا ببین


در خلد بر حجاب دو کون آستین فشان

واندر جهان مصیبت ما بر ملا ببین


نی ورا چو ابر خروشان به کربلا

طغیان سیل فتنه و موج بلاببین


تن های کشتگان همه در خاک و خون نگر

سرهای سروران همه بر نیزه هاببین


آن سر که بود بر سر دوش نبی مدام

یک نیزه اش ز دوش مخالف جدا ببین


آن تن که بود پرورشش در کنار تو

غلطان به خاک معرکه ی کربلا ببین


یا بضعةالرسول زابن زیاد داد

کو خاک اهل بیت رسالت به باد داد


* * *

خاموش محتشم که دل سنگ آب شد

بنیاد صبر و خانه ی طاقت خراب شد


خاموش محتشم که ازین حرف سوزناک

مرغ هوا و ماهی دریا کباب شد


خاموش محتشم که ازین شعر خونچکان

دردیده ی اشک مستمعان خون ناب شد


خاموش محتشم که ازین نظم گریه خیز

روی زمین به اشک جگرگون کباب شد


خاموش محتشم که فلک بس که خون گریست

دریا هزار مرتبه گلگون حباب شد


خاموش محتشم که بسوز تو آفتاب

از آه سرد ماتمیان ماهتاب شد


خاموش محتشم که ز ذکر غم حسین

جبریل را ز روی پیامبر حجاب شد


تا چرخ سفله بود خطایی چنین نکرد

بر هیچ آفریده جفایی چنین نکرد


* * *

ای چرخ غافلی که چه بیداد کرده ای

وز کین چه ها درین ستم آباد کرده ای


بر طعنت این بساست که با عترت رسول

بیداد کرده خصم و تو امداد کرده ای


ای زاده ی زیاد نکرده است هیچ گه

نمرود این عمل که تو شدّاد کرده ای


کام یزید داده ای از کشتن حسین

بنگر که را به قتل که دلشاد کرده ای


بهر خسی که بار درخت شقاوتست

درباغ دین چه با گل و شمشاد کرده ای


با دشمنان دین نتوان کرد آن چه تو

با مصطفی و حیدر و اولاد کرده ای


حلقی که سوده لعل لب خود نبی بر آن

آزرده اش به خنجربیداد کرده ای


ترسم تو را دمی که به محشر برآورند

از آتش تو دود به محشردرآورند

محتشم کاشانی

  صَلَّی اللهُ عَلَی البَاکینَ عَلَی الحُسَینِ(ع) 


 


[ سه شنبه 89/9/16 ] [ 10:17 صبح ] [ ] [ نظر ]
   1   2   3      >
درباره وبلاگ

بیاد شهدای گمنام!!! برای بچه های تفحص و برای آنهایی که به دنبال گمشده ی خود می گردند هیچ لحظه ای زیباتر از لحظه ی کشف پیکر شهید نیست. اما زیباتر از آن لحظه ای است که زیر نور آفتاب یا چراغ قوه پلاکی بدرخشد. در طلاییه وقتی زمین را می شکافتیم پیکر مطهر شهیدی نمایان شد که همراه او یک دفتر قطور اما کوچک بود ؛ شبیه دفتری که بیشتر مداحان از آن استفاده می کنند. برگ های دفتر به خاطر گل گرفتگی به هم چسبیده بود و باز نمی شد . آن را پاک کردم . به سختی بازش کردم بالای اولین صفحه اش نوشته بود: عمه بیا گمشده پیدا شده!
لینک دوستان
امکانات وب